modularpro.lighting

برای مشاهده وب سایت مدولار پرو اینجا کلیک نمایید

/files/icons/magnet_icon.png

انتخاب نور خطی مناسب

مجموعه مدولارپرو با تولید طیف وسیعی از محصولات نور خطی با تنوع بالابه مشتریان این امکان میدهد که با قیمت مناسب با یک نور مناسب و دلخواه ، محیط خود را مدرن و شیک طراحی کنند.

نور خطی به سه طریق قابل نصب است:

  1.  نورخطی با نصب روکار
  2.  نور خطی با نصب توکار نور خطی با نصب به صورت آویز
  3. نور خطی آویز

نور خطی روکار Mounted Surface

این نوع از نورخطی به دلیل حذف پروفیل بسیار اقتصادی است ولی باید به این واقعیت اشاره کرد که چراغ خطی روکار کمتر از سایرین نور خطی مورد استفاده قرار می‌گیرند علت آن این است که در این مدل چراغ خطی که روی سقف و یا دیوار نصب می شود فریم آن کاملا مشخص است و امروزه این نوع چراغ نسبت به نور خطی های دیگر زیبایی بصری کمتری دارد و زیاد مورد پسند مصرف طراحان نیست. این مدل چراغ اغلب در فضای اداری، صنعتی، مسکونی در نمای ساختمان ها بکار گرفته می شود.

نور خطی روکار می توان به نور خطی ترکیبی LINUX اشاره کرد که در فروشگاه مدولار پرو با قیمت مناسب به فروش می رسد

نور خطی توکار Mounted Wall

این نوع از نورخطی در داخل دیوار نصب می‌شود و فریم آن اصلا مشخص نیست. از نورخطی توکار می‌توان به مدل ARENA SERIE و SERIE VANESA اشاره کرد که در فروشگاه مدولار پرو با قیمت مناسب به فروش می رسد.

نور خطی آویز

در این مدل نور خطی آویزان از سقف و به صورت معلق می باشد این مدل محبوب ترین مدل نصب می باشد. اغلب در کافه ها، میزهای اداری شیک، نمابشگاه ها و ... مورد استفاده قرار می گیرند.

مزیت نور خطی:

1 .طراحی آزادانه از تجهیزات روشنایی برای ایجاد نور از مزیت مهم ت نسبت به تجهیزات دیگر روشنایی می‌باشد.

2 .نور خطی به ما این امکان را می دهد که بدون اشغال کردن فضای زیاد و ایجاد نور مناسب در یک خط نسبتا باریک علاوه بر ایجاد نور یکنواخت با بازدهی بالا و طیف رنگی متفاوتی که ایجاد می کند و فضای وسیعی را روشنایی بخشد.

3 .ایجاد نور های متفاوت از نظر جلوه بصری و نیز رنگ های متفاوت از دیگر مزیت های نور خطی می‌باشد.

4 .نور خطی دارای نصب بسیار آسان است به طوری که هر کسی به راحتی می‌تواند آن را نصب کند. در برخی از مدل های چراغ خطی به آسانی و حتی در پایان کار حتی پس از زیبا سازی دیوار ها و سقف قابل نصب می باشند.

5 .امکان سایز کردن در آنها قابل امکان است.

خرید نور خطی

خرید این چراغ نسبت با توجه به مزیت آن نسبت به تجهیزات روشنایی دیگر از قبیل: کاربرد های متفاوت و نصب آسان و قابلیت سایز شدن ( امروزه مورد توجه معماران و طراحان نورپرداز قرار گرفته است)

فروشگاه اینترنتی مدولار پرو با توجه به تولید متنوع محصولات نور خطی و با کیفیت تمام، تجهیزات تولیدی خود را بدون واسطه و با قیمت مناسب این تجهیزات را در اختیار مشتریان عزیز قرار دهد. مشتریان محترم علاوه بر خرید به صورت حضوری و گرفتن مشاوره های لازم در خصوص نور پردازی و گرقتن قیمت می‌توانند از طریق سایت با توجه به متراژ و درخواست خود مدل محصول را انتخاب نموده و آن را به سبد کالا اضافه نمایند. برای خرید نور خطی ابن نکته را یادآور هستیم که واحد خرید نور خطی با طول 121 سانتی متر باشد و عرض ها در مدل های چراغ خطی متنوع می باشد که در هر محصول تمامی این خصوصیات به طور کامل ذکر شده است.

استفاده از نور خطی فضای وسیعی را با نور های متقاوت و خاص با بازدهی بالا را ایجاد کند.